MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 1057410
*
nr 105 7410
STOL
Intarsia,
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2001
kl 16:00:00
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35
-
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:01
*
STOL
nr 105 7410
STOL
Intarsia,
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2001 |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35 -
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:01